Szerző Téma: Kozmikus sztorik  (Megtekintve 8476 alkalommal)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Kozmikus sztorik
« Válasz #15 Dátum: 2014. Március 25., 14:33 »
Captain Marvel Vol3 35.:

Marlo megmentése nagyon könnyen ment Genisnek, még akkor is, ha az elején nehezen tudott bejutni a barlangba, ahová az idegen lények elhurcolták a lányt. Kissé úgy tűnt, mintha az egész emberrablás csak azért történt volna, hogy kiderülhesen Marlo és Heather csókja.

Pár évvel ezelőtt biztos azt mondtam volna Rick döntésére, hogy nem életszagú, de kb. 2 éve egy ismerősöm ugyanúgy járt, mint ő. Sőt, ugyanúgy is döntött és végül a lány visszament hozzá. Szóval ilyen is van és nem csak a mesében, én is csak ámultam, mint Genis mikor meglátta a leszbicsókot a képernyőn.  :D

Megnéztem a Vol4 borítóit és azok már komolyabb sztoriknak tűnnek. A rajzok is jobbak, ahogy írtad Molzo.  :)

Köszönet a honosításért. Sajnálom, hogy véget ért ez a remek sorozat.

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2014. Május 19., 21:27 »
Captain Marvel Vol.3 34-35.: Köszönöm, hogy a Captain Marvel Vol.3-as minden része magyarul elérhető.
Továbbra is voltak benne sok poénok. Tényleg jó történeteket ír Peter David.
Jó volt ez a sorozat. Ha jól tudom, Captain Marvel-ről van még egy Vol.4-es sorozat is és azokat is Peter David írta.
Akkor ezek is lesznek majd magyarul itt a Chronopolison?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #17 Dátum: 2014. Május 19., 21:41 »
Captain Marvléből a vol.4 egyelőre nincs tervbe véve, inkább a vol.1 folytatódhat.

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2014. Május 19., 22:28 »
Ez jó hír. Mert a Vol.1-es sorozat is jó.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

piccolo80

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2014. Augusztus 21., 13:29 »
Köszönöm a Captain Marvel Vol 1. 30.számát.Én sokkal jobban szeretem a vol 1-es sorozatot mint a 3-as.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2014. Augusztus 21., 14:00 »
Captain Marvel Vol 1. 30.

Az Irányító egy szuperbűnöző a Marvel Univerzumban, aki ha felbukkan, akkor abból csak egy jó füzet sülhet ki. Nincs ez most se másképp és egy igazi, akciódús történetet kaptunk.

Szerintem EON levetített Marvel Kapitánynak egy Van Damme filmet is, mert annyi rúgást osztott ki az ellenfelének, mint az említett akciósztár a filmjeiben.  :D

Ritka, hogy egy szuperhős ennyit beszéljen az ellenfele fejével és próbálja jobb útra téríteni. Általában, mikor meglátják egymást, összecsapnak, aztán győzzön akit az író annak jelölt. Marvelhoz viszont jól passzol ez a  - a földi hősöktől kissé eltérő - viselkedés.

Thanos láthatta a küzdőfelek auráját? Mert mi másból szűrhette le, hogy CM nemsokára elveri az Irányítót? Mindketten elég sok ütést kaptak és Marvel Kapitány is elég leharcolt volt. Elképzeltem, ahogy Thanos egy monitoron nézi a verekedést és az energiacsíkok úgy jelennek meg, mint egy Mortal Kombat játékban.  8)

Köszönet a honosításért!  :)

avenger

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2014. Szeptember 13., 19:57 »
Na, elkezdtem a II. Titkos Háborút. Először is nagyon köszönöm a honosítást! A rajzok nekem annyira nem jönnek be, átlagosnak vagy inkább az alattinak mondható. Jó  ez a kis összefoglaló az elején, nem voltam képbe a dolgokkal, ill. az a lazaság ahogy Moleulaember és a felesége beszélget a Túlontúlival. (Magneto-nak olyan a haja, mint Rozsomáknak:D) 
Ki ez a Rachel? Valami rémlik, hogy Jean és Scott lánya... Durva volt amikor Rozsomák elkezdett őrjöngeni Túlontúli meg csak állt ott.

avenger

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2014. Szeptember 14., 14:32 »
Folytattam is az Új Mutánsok 30. számával. Bevallom se Illlyana Rasptiun-tól,  Sam Guthrie-ról, se Magmáról nem hallottam eddig, végre megismerhettem őket is:) Árnymacska mondja, hogy a Túlontúli elvette tőle a férfit akit szeret. Kire gondol? Nem is gondoltam, hogy a Pokoltűz Klub már ilyen is létezett, azt hittem újabb "találmány". A rajzok annyira most sem jöttek be, nem is voltak nagyon csúnyák. Ahogy Káprázat kint énekelt valamelyik Pokemon állatkára emlékeztetett:D
Ki volt az aki a végén elkapta Árnymacskát? És az a nagy állat a végén? Gondolom ő csak valami a Klub által kitenyésztett mutáns.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: 2014. Október 1., 15:54 »
Captain Marvel Vol 1. 31.

Ebben a sorozatban aztán nincs megállás. CM-nek remek állóképessége van, ennyi csata után is energikusan vezeti az angyalokat Thanos ellen. A negabandázs összeütős trükkje nagyon jó volt, egy gyengébb ellenfelet biztos le tudtak volna győzni egy ilyen meglepő húzással. Az ellenfél azonban legalább olyan zseniális stratéga, mint Marvel Kapitány.

Azt eddig is tudtam, hogy Holdsárkánynak van önbizalma, de elmepárbajra kiállni Thanossal már a nagyképűség határát súrolja. Igaz, más hasznosabb képessége nincs, amit ebben a csatában be tudott volna vetni.

A csapat nagy bajban van, Thanos gyakorlatilag istenné vált. Kíváncsi vagyok, hogy CM mit főz ki.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2014. November 7., 15:36 »
Captain Marvel Vol 1. 32.

Ez a rész CM és szövetségeseinek a túléléséről szólt. Thanos egyszerűen túl hatalmas erővel rendelkezik, a jók csapata pedig egyre fogy. Eros nagyon könnyen fogságba esett, de szegény Vasember is úgy sodródik az árral, mint valami kezdő. Rick azonban elemében van, bebizonyította, hogy miért olyan sok hős segédje. Remekül ráérzett Thanos gyenge pontjára. 

A történet folytatása egy crossovert alkot, ez azt jelenti, hogy számíthatunk egy koprodukcióra a HZS Team-el?

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #25 Dátum: 2014. November 7., 20:57 »
A HZs-n múlik, hogy megcsinálják-e azt a Bosszú Angyalai részt. Csak egy mellékszál, az van benne, hogy az Angyalok szembeszállnak Thanos flottájával.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: 2014. November 10., 07:45 »
A HZs-n múlik, hogy megcsinálják-e azt a Bosszú Angyalai részt.

Na, akkor eljött az ideje, hogy egy kicsit rágjam Farek mester fülét.  ;)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2014. December 15., 11:44 »
Captain Marvel Vol 1. 33.

Érdekes volt a füzet elején levő összefoglaló. Fontos információkat tartalmazott, olyanokat is, amiket eddig magyarul még nem olvashattunk.

Rick terve nem egészen úgy sült el, ahogy eltervezte, Thanos alaposan elverte Marvelt. Akinek kapóra jött Drax szövetsége, aki életét az őrült Titán elpusztításának szentelve, a halállal nem törődve feltartotta a hataloméhes gonoszt.

A végkifejlet eléggé meglepő volt, Thanos gyakorlatilag tálcán kínálta a megoldást CM-nek.

A következő rész beharangozója izgalmas kalandot ígér. ;)

xeraph

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #28 Dátum: 2015. Február 16., 19:36 »
Captain Marvel vol.3 0-35.
Köszönet a teljes sorozatért. Annyira lekötött, hogy szinte egy ültő helyemben végigolvastam az egészet. Peter David remek történeteket tud írni. Kár, hogy vége lett a sorozatnak.

xeraph

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2015. Március 29., 16:54 »
Ezüst Utazó v3
Köszönet a sorozat honosításáért. Végigolvastam az eddig kikerült részeket, és nagyon tetszenek az Ezüstszínű  Kozmikus Vándor kalandjai. Remélem valamikor lesz még neki folytatása. Még egyszer köszönet érte.