Szerző Téma: Hihetetlen Hulk  (Megtekintve 14733 alkalommal)

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Hihetetlen Hulk
« Dátum: 2013. Október 7., 10:18 »
Molzo!
Tényleg nagyon örülök, hogy megcsináltad Sal Buscema rajzós HULK-ot, nagy kedvencem Sal Buscema, gyűjtöm papírokat is. :) Van német vastag kötetem is, kaptam apukámtól, nagyon jó rajzoló, szeretem is. Várom a következőt. :)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Hihetetlen Hulk
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 8., 10:06 »
Hihetetlen Hulk 231.

Nagyon hiányoztak már a Zöld Behemót kalandjai, így örültem, mikor megláttam a képregényt a hírekben.

Sal Buscema Hulkjának kinézete sok hasonlóságot mutat a filmsorozatban megalkotott Óriással. Emlékszem, a régi fekete-fehér TVR7-ben úgy fordították, hogy "A melák".  :D

Ebben a részben rengeteg utalás van, de azért érthető volt a cselekmény. Holdkő felbukkanása mindig tetszetős, ez jelzi előre, hogy nagy kavarás lesz. Ross idegösszeroppanást kapott pár résszel ezelőtt? Ejj, de kár, hogy nem láttam.  ;D

Köszönet a honosításért!  :)

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 8., 11:41 »
Az előző #230 egy töltelék epizód volt, de előtte volt egy eléggé folyamatos kaland a #223-229, benne a Vezetővel. Ebben Samson ismét próbát tesz Banner meggyógyítására. Ross a #229-ben roppan össze, amikor megtudja, hogy Sofen Holdkő.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2013. November 4., 13:57 »
Hihetetlen Hulk 232.

Karla hatalmasat kapott Hulktól, csodálom, hogy nem feküdt ki egyből. A ruhája biztos valamilyen szinten megvédi a becsapódásoktól. Annimusz viszont már nem volt ilyen szerencsés. Vele tulajdonképpen mi történt? A teste visszaváltozott, de az elméje maradt Annimusz, esetleg sokkot kapott és katatóniába esett?

A harc hőse szerintem Kapi volt, mert az ő cselei vezettek a győzelemhez. Persze, azért kellett a Hulk ereje is.  ;D

Gondolom, a következő számból megtudjuk, hova esett Hulk. Ez is megjelenik itt a Chronopolison vagy a történet egy másik folyamából lesz válogatva? 

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #4 Dátum: 2013. November 6., 21:53 »
Csak eddig terveztem, de annyi igaz, hogy elvarratlanul maradna pár szál, várható a következő rész.
Aztán később lehet, hogy elkészül a teljes Roger Stern run, benne a Vezető, Holdkő, Gépember és Tyrannus.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2013. November 18., 11:43 »
Hihetetlen Hulk Vol1 233.

A borító elején mit jelent a "Még mindig ingyen!" felhívás? Valamihez adták ezt az újságot? Tudom, hogy néha van olyan a kiadóknál, hogy bizonyos eseményekre ingyen füzeteket osztogatnak, de ez nem tűnik egy "PR" kiadványnak.

Marvel-Man - Kvazár hatalmasat kapott! bár erejének forrása hatalmas, látszik, hogy itt még túlságosan magabiztos volt az ifjú.

Sajnos, Jackson meglógott, viszont felbukkant Trish Starr, ami nem sok jót szokott jelenteni a szuperhősök számára. Kicsit utánna néztem a hölgynek és kiderült, hogy rengeteg képregényben szerepelt. Többek között a HZS-n is felbukkan, a honosított BA részekben.

"Vezető, Holdkő, Gépember és Tyrannus"

Micsoda felsorolás! Remélem, majd egyszer a kapacitásod engedi, hogy olvashassuk ezeket a részeket. Jó volt újra pár számot olvasni Hulk történeteiből.

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #6 Dátum: 2013. November 18., 22:03 »
A "Még mindig ingyen!" csak egy poén, lefordítva "Még mindig 35¢" lenne. De mivel a magyar változat ingyenes... ;D
Marvel Mannél az a jópofa, amikor a kisfiú lecikizi a nevét. Nemsokára meg is változtatja Kvzárra.

Lesz még Hulk, csak arra gondoltam visszább megyek, hogy bemutassak pár meghatározó szereplőt, eseményt. Ezért lett már korábban honosítva a Rozsomákos vagy Samson dokis rész.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2013. November 21., 10:45 »
Lesz még Hulk, csak arra gondoltam visszább megyek, hogy bemutassak pár meghatározó szereplőt, eseményt.

Ez igazán jó hír!  :D

cardas

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2013. November 28., 22:50 »
Ezt a sorozatot is elkezdtem olvasni az Onslaught eseményeitől. És bár vannak benne visszautalások, meg pár olyan dolog, aminek nem ártana majd utánanéznem, nagyon bejött.
SPOILER (aki még nem olvasta :D
Ez a Bruce és a Hulk két külön világban tartózkodása, no meg az újraegyesülés folyamata érdekesen lett megoldva. Érdeklődve követem a többi akkoriban futó sorozattal :)

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2014. Január 1., 20:54 »
A Hihetetlen Hulk 231-233. és Amerika Kapitány v1 230.: Érdekes módon indult ez a történet. És még egy Amerika Kaőitány füzet is csatlakozott a Hulk sorozatba.
Marvel Man alias Kvazár nem is tudtam, hogy ilyen néven is szerepelt. Bár itt teljesen másképpen viselkedett. Mert olyan volt, hogy gondolkodás nélkül(is) cselekedett. Jöhet majd még ilyen klasszikus Hulk történetek.

Hulk - Szürke 1-6.: tetszett ez a 6 részes mini. Jeph Loeb és Tim Sale itt is jó történetet alkottak, ahogy a Superman - Minden évszakra minibe is volt.
Ez a minisorozat nem a harcon volt a hangsúly, hanem inkább az hogy Bruce mit gondolt arról, ami régen megtörtént.
Ezer köszönet érte Molzo-nak! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

mis

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2014. Április 26., 21:46 »
Szia!
A Hulk várhatóan mikor fog folytatódni?

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #11 Dátum: 2014. Április 27., 14:17 »
A klasszikus történetekre gondolsz? Mivel vége lett a Mennydörgőknek, akár nem is olyan sokára. De mindenképpen lesznek további klasszikusok!

mis

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2014. Április 30., 20:23 »
Igen a klasszikusokra. Nekem nagyon tetszenek a 200. körüli részek a mostaniakkal együtt rajzban történetekben is de akár az egész első szériának nagyon örülnék a hiányzó részeknek.
Köszönet a munkátoknak

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: 2015. Február 2., 14:21 »
Hihetetlen Hulk 140.

Szegény Hulk végre otthonra talált, erre Psyklop újra elrabolta. Végül a zöld óriás bosszút állt, de mégsem lett vidám vége a történetnek, mivel nem sikerült visszatalálnia Jarellához. Bár még mindig jobban járt, mint később a "Hulk világa" események végén, ahol a szerelme is meghalt és a világ is a pusztulás szélére sodródott.

Azért a két világ nem is különbözött annyira, hatalomvágy, árulás és szerelem ugyanúgy megtalálhatóak voltak, csak a méretek mások.  :D

nightlife

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2015. Február 4., 17:04 »
Köszi az új részt, várom a következőt... :)