Szerző Téma: Mennydörgők  (Megtekintve 13461 alkalommal)

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
Re:Mennydörgők
« Válasz #45 Dátum: 2014. Március 18., 11:19 »
Javítva.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2014. Március 20., 13:40 »
Köszi a gyors szervizelést!

Mennydörgők 74.

És igen! Tényleg egy II. Világháborúban használt Luger pisztolyt láttunk a 73. szám végén. Az viszont bosszant, hogy nem volt annyi logikám, hogy összerakjam a kirakós darabjait, hogyan fonódik majd össze a 2 csapat sorsa. Pedig mikor a 73. számról írtam, még meg is említem, hogy Sólyomszemék és Holdkőék problémája majdhogynem azonos. Most már viszont minden világos.

Az is kiderült, hogy Karla még mindig szereti az Íjászt.
Zémó és Ebersol: van ami sosem változik.

Löket tevékenységéről az Ellenföldön kiadtak valamilyen füzetet? Nem lehett semmi Solyómszemnek, ahogy meglátta a volt csapatát, főleg Atlaszt és Dallaszt együtt ott állni meztelenül.  :D

Köszönet a honosításért!  :)

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #47 Dátum: 2014. Április 8., 07:31 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 74.számát,Molzo!
Tehát akkor Löket ott maradt.Végre helyére került a kirakós utolsó darabkája is.Hazaértek a Mennydörgők.Nagyon ütős volt a vége kép,de szerintem nem lesz bunyó... bár kitudja? ;D

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #48 Dátum: 2014. Április 15., 11:39 »
Mennydörgők 75.

Remek bővített oldalszámú füzet volt, méltó lezárása a sorozatnak. Apropó lezárás, az utolsó oldalról még írok a hozzászólásom végén, szóval aki nem olvasta ezt a részt, annak SPOILER!

A rajzok most nem tetszettek annyira benne, nem voltak olyan szép élesek, mint a korábbi részekben.
Gombolyagot azért megnéztem volna (Ebersol mekkora mázlista).  :D

Sólyomszemnek voltak jó beszólásai.  ;D

Az nem lepett meg, hogy Zémó mégsem olyan jó fiú, amilyennek beállította magát Sólyomszem előtt. Ebersol csatlakozása is rendben van, na de Melissa és legfőképen Dallas? Hm, ennek a világuralomra törő szónoklatnak a hátterében többnek kell lennie, mint egyszerű szuperbűnőzői hóbort.

Ha jól tudom Löket még egyszer majd visszatér egy kis időre, majd visszamegy az Ellenföldre.

Köszönet a honosításért!

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2014. Április 18., 08:08 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 75.részét,Molzo!
Ilyen befejezésre végkép nem számítottam!Mármint azt én is gyanítottam ,hogy kutyából nem lesz szalonna Zemó esetében,na de Dallas?!Tényleg,talán Löket döntött a legjobban,hogy ott maradt a másik földön.
Ezen események után lehet tudni arról,hogyan alakultak Zemó és a Mennydörgők élete?

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: 2014. Május 8., 14:08 »
Mennydörgök: Az nagyon jó hír, hogy a sorozat minden része le van tudva. Hihetetlen, hogy kétféle Mennydörgő csapat volt. Bár néha zavaros is volt. Mert hol hősöknek tűntek, hol pedig bűnözők/gonosztevők.
Jó volt elolvasni ezt a sorozatot is. Így van két teljes sorozat, ami végig olvasható magyarul. Néhány évvel ezelőtt a Bosszú Angyalai v3-as a 84-ig, néhány különszám és minisorozat.
És most a Mennydörgök a 75-ig meg pár különszám. Úgy tudom ezekhez is volt pár mini. Pl. a D Polgárról. Bár azok talán nem sok köze volt a Mennydörgökhöz.
Az engem is érdekel, hogy mi lesz ezután. Mert úgy tudom 76-81-ig van Mennydörgök cím, de az mintha már nem ugyanarról van a csapatról szól, akik megmaradtak.
De a lényeg, hogy ezer köszönet érte Molzo-nak a Mennydörgök sorozat honosításáért! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.