Szerző Téma: Hihetetlen Hulk  (Megtekintve 8329 alkalommal)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Hihetetlen Hulk
« Válasz #60 Dátum: 2016. Május 9., 14:22 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 159.

Omnivac nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, már ha lehet ilyet mondani egy számítógépre. A Vezető dührohamát pedig nagy kárörvendéssel figyeltem.  :D

Ross tábornok most esett át a túloldalra. Most már nem érdekli, hogy a Hulk/Bruce fogságba kerül vagy meghal, a lényeg, hogy soha többé ne kerüljön a lánya közelébe. Ettől a résztől kezdve láthatjuk a mogorva, a Hulk szóra azonnal ezredeket mozgósító tábornokot?

A Förtelem teljesen összeroppant idegileg. Érdekes, hogy később is megtörténik vele még párszor. Úgy látszik, ez Blonsky igazi gyenge pontja.     

Köszönet a honosításért!  :)

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #61 Dátum: 2016. December 11., 20:57 »
Hihetetlen Hulk v1 148-160.: nem semmi, hogy sok részek folyamatosak. Mert először olyan volt, mintha különálló részek lennének, de mégis összefüggő. Vagyis minden részben párszor vannak utalások az eddigi kalandokról. És persze vannak benne vendégszereplők. Pl. volt Valkűr, Fátum Doktor. És ezekben pedig sorban jöttek Plazma, Lorna Dane, Fenegyerek, Nick Fury, Amerika Kapitány, Pókember, a Fantasztikus Négyes, Rinó, Tigriscápa.
Azt meg örömmel látom, hogy lesznek még klasszikus Hulk képregények. Pl. a 160 és a 180 közöttiekből is van még néhány.
Amúgy majd lesznek a 140. előttiekből is néhány rész?
Ha jól tudom, a Megdöbbentő történetek 101-es után lett a Hihetetlen Hulk 102-es, amivel folytatódott ez a sorozat.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #62 Dátum: 2016. December 12., 16:29 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 161.

Bestiának szerencséje volt, hogy Hulk legyengült állapotban volt, különben nem sok esélye lett volna. Ahhoz képest, hogy mekkora tudós és milyen veszélyeket vállalt az X-Men oldalán az emberek és a mutánsok békés együttéléséért elég meggondolatlan volt a határon. Simán összetörte egy civil autóját, ami biztos, hogy nem vet jó fényt a mutánsokra.

Mímus igazi hősi halált halt. Nem sok történetben láttam ezt a szereplőt, de nem volt rossz karakter.

Szegény lovasjárőröket jól lehordta a parancsnokuk, pedig ők mindent megpróbáltak. Az külön tetszett, hogy Rosst visszaparancsolták a határról, így sokkal életszerűbb volt a történet.

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #63 Dátum: 2016. December 12., 21:40 »
Egyelőre nem lesz a #140 előttiekből. Azért választottam kiindulásul ezt a számot, mert itt szerepel először Jarella, aki meghatározó szereplő. És innentől nincs sok utalás a korábbi számokra, ahogy halad a történet.

ZoliZoltán

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #64 Dátum: 2017. Február 22., 17:23 »
Sziasztok!
Kérdezném,hogy esetleg a legelső Hulk lesz-e honosítva valamikor?
1-6-ra gondolok,ami után meg is szűnt a  Tales To Astonish-ig.

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #65 Dátum: 2017. Március 6., 21:34 »
Az első szám már honosítva van, itt az oldalon megtalálható. A többi rész kétséges.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #66 Dátum: 2017. Április 18., 13:00 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 164.

Nem is emlékszem, hogy mikor olvastam olyan történetet, ahol a Hulkot ennyiszer egymásután elfogták volna.
Omega Kapitány nagyon felkészült, de a gyenge pontja már megvan. Az emberei kétségek közt élnek és kíváncsiak a felszíni világ dolgait illetően.

Az elgondolásába vajon azt is belekalkulálta, hogy Namornak is lenne még hozzá 1-2 szava?  ;)

Talbot indítékát megértem, hogy csatlakozni akar az apósa kiszabadítására induló csapathoz, de kétlem, hogy ez csak így működne az USA haderejénél.  :o

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #67 Dátum: 2017. Június 19., 18:38 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 166.

Sólyomszem mindig is bizonyítani szerette volna, hogy az Angyalok nélkül is jól elboldogul, de ilyenkor általában felbukkan egy másik szuperhős vagy szuperhősnő, és csak vele együtt sikerül megoldania a feladatot. Nem volt ez most sem másként, győzelméhez kellett a Hulk is, akinek nagyon szokatlan volt az emberek elismerése. Szinte már zavarba jött.  :D

Érdekes egy párost alkotnak együtt, és bár csapatban sokszor harcolnak egymás oldalán, nem tudom őket duóként hosszútávon elképzelni. Clint is elég forrófejű, sőt, ebben a korszakában különösen az volt, ami nem tesz jót a Hulk/Banner amúgy labilis idegrendszerének. Bár az igaz, hogy nagy összecsapásokból és kalamajkákból nem lenne hiány.  ;)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #68 Dátum: 2017. Augusztus 2., 14:04 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 167.

MODOK szép nagy robottestbe bújt, de Hulk így is legyőzte. A végső monológja alapján azért sikerül a következő részre így is borsot törnie a zöld behemót orra alá.

Ross tábornokot nem irigyeltem, egy ilyen hírt biztos nem egyszerű közölni. Betty kifakadása meglepett, de jól tette, hogy beolvasott az öregének. Persze, mi tudjuk, hogy a férje él, ami biztos további bonyodalmakat fog okozni a későbbiek során.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #69 Dátum: 2017. Október 17., 13:56 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 168.

Hulk barátja elég felelőtlen srác. Csak randiznak a barátnőjével, de azért elviszi éjjel a lány apjának az autóját, majd odavisz a házba egy körözött személyt. Ha nem a Hulkról lenne szó, ez még akkor is elég veszélyes lenne, hiszen segítséget nyújtott egy olyan személynek, akit keres a rendőrség. Szépen bajba sodorhatta volna az egész családot.

A rendőrök sem voltak a helyzet magaslatán, pont a ponyvát nem hajtották fel, aminek szépen ki kellett dudorodnia, mivel a Hulk sem kicsi.

A Hárpia nagyon jól néz ki, a pokolsugara is érdekes képesség. Kíváncsi, hogy Hulk hogyan fog felülkerekedni rajta

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #70 Dátum: 2017. Október 21., 18:56 »
Hello Molzo mester!  :)

Nagyon szépen köszönöm eddig HULK honosításaidat. Nagyon jó látni HULK-okat az oldaladon.
Továbbiakban is várom folytatásokat.  8)

Üdv, Péter

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #71 Dátum: 2017. November 18., 20:08 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 169.

Hulk egy újabb érdekes világba került, immár sokadszorra. Sokáig nem élvezhettük a madáremberek örökségét, mivel porig rombolta az önmegsemmisítő szerkezet, melyt BiBestia a halála előtt bekapcsolt. Érdekes, hogy a város korábbi lakóiról nem láttunk egy képet sem.

Nem tudom, szerintem a BiBestiát nagyon könnyen elintézték. Pedig az elején nagyon erősnek tűnt, kibírta a Hárpia csapását, a Hulk pofonját, majd simán lelőtték. Utána néztem, már nem fog visszatérni, végleg kiírták a Marvel Univerzumból.

Azért Bruce odafricskázott Modoknak azzal, hogy visszafordította a Hárpia átváltozását. Betty így újra önmaga, bár elég nagy veszélybe került, amiből biztos megint a zöld behemót fogja kihúzni.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #72 Dátum: 2018. Február 11., 17:49 »
A Hihetetlen Hulk Vol1. 170.

Érdemes lenne összeszámolni, hogy Hulk mennyi idegen faj kihalásában játszott szerepet. Már a múlt részben is eltörölt egy világot, és most is a végzetét okozta a pár megmaradt földönkívülinek. Pedig talán nem is akarták Betty-t bántani. Aki viszont teljesen összezavarodott. Néha kedves Hulkkal, máskor Talbot iránt vágyakozik és utálatos a zöld óriással. Mi tudjuk, hogy a férje él, de ő hol úgy viselkedik, mint aki tudja az igazságot, máskor pedig gyászolja. Elég komoly terápiás kezelésnek néz elébe.