Szerző Téma: Alfa Különítmény  (Megtekintve 7702 alkalommal)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Alfa Különítmény
« Válasz #30 Dátum: 2017. Június 19., 18:48 »
Alfa Különítmény Vol1 22.

Bár korábban már olvastam az X-Fegyver sorozatot, Auróra hirtelen változása még így is megdöbbentett. Mit ne mondjak, nem lehet könnyű egy ilyen nővel randizni, főleg együtt élni.

A borító alapján azt hittem, hogy egy vicces történetet kaptunk. Nos, nagyot tévedtem, hidegvérű gonosztevőkkel van dolguk hőseinknek, akik nem bizonyulnak profinak, de attól még nagyon is veszélyesek. Szerencsére a Különítmény tagjainak civil énje még nem ismert, így meglepetést tudtak okozni.

Köszönet a honosításért!  :) 

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #31 Dátum: 2017. Június 19., 21:31 »
Tuti, hogy Pink Pearl volt a megihletője a későbbi--ugyancsak Byrne által kitalált karakternek--Böhöm Bertának.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2017. Július 3., 13:48 »
Tuti, hogy Pink Pearl volt a megihletője a későbbi--ugyancsak Byrne által kitalált karakternek--Böhöm Bertának.

Mikor először láttam a borítón a hölgyet, nekem is beugrott, hogy az Angyalok oldaláról ismert szuperhősnő szerepel a füzetben. Majd eszembe jutott, hogy az egy később kitalált karakter.  :)

Alfa Különítmény Vol1 23.

Ennyi problémás nőt, mint amennyi ebben a csapatban. A múltkor azt írtam, hogy Aurórával sem lehet könnyű, de ez igaz Hóbagolyra is. Aki azért csak megtette, amit megköveteltek tőle az istenek, bár úgy tűnik, hogy ez most Walter életébe került. Persze, mi tudjuk, hogy nem.  ;)

Talizmán kezd beilleszkedni a csapatba, egyre több hasznát veszik a harcok során.

A következő rész borítójából ítélve továbbra is a misztikus síkon fogunk kalandozni, amit kíváncsian várok. Nem gondoltam volna, hogy a varázserők ilyen nagy szerepet játszanak ebben a sorozatban. Inkább mechanikus ellenfeleket vártam, mint Kaliber (akit csúnyán elintéztek). Bár igaz, ami igaz, a csapat nagy része valamilyen módon kapcsolatban áll a mágiával és a természetfelettivel.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: 2017. Október 6., 21:43 »
Alfa Különítmény Vol1 024.

Remek kibővített rész volt!
Aurora hozta a szokásos hisztérika formáját, de a testvére sem semmi. Mikor Sarkcsillag megtudta, hogy nem a testvére hívta, már nem is érdekelte, hogy egykori csapattársa bajban van.

A másik világon a főellenfél nagyon el volt találva, néha már olyan tulajdonságokat is megcsillantott, melyek a hősökre jellemzőek. A kút a csigalépcsővel kicsit Dante poklára emlékeztetett, de hatásos volt, a hideg kirázott tőle.

Walter lelkének sorsa továbbra is kérdéses, hiszen nem maradhat így sokáig, ebben az állapotban.
Arra is kíváncsi vagyok, hogy Hóbagoly meddig élvezheti a boldogságot.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2017. November 4., 18:58 »
Alfa Különítmény Vol1 025.

Érdekes, hogy az előző rész volt a bővített szám, nem pedig a mostani. Biztos nehezebb lett volna lezárni rövidebben az előző sztorit, mint a mostanit.

Kalibert nagyon elverték, szinte már porig alázták a fickót. Az Őrző nem is kellett bedobja magát, elég volt Talizmán varázsereje. Az indián lány egyre szimpatikusabb és egyre ügyesebben használja a mágiát.

Mac meséje nem volt semmi, kész csoda, hogy épp ésszel megúszta az egészet. Az új alakja nem egy női ideál, de szerintem Heather ki fog tartani mellette. Nem úgy, mint Auróra Walter mellett. Legalábbis elsőre úgy tűnik, hogy a románcnak vége. Persze, a nőt sem teljesen hibáztatni. Bár Mac visszatérése után adhatna egy esélyt a barátjának, mivel az Őrző esete is bizonyítja, hogy még van esély egy Walter testének visszaszerzésére.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: 2017. December 27., 21:40 »
Alfa Különítmény Vol1 026.

Őrző formáján szinte nem is látszik, hogy nemrég tért vissza. Egyből vezére lett a csapatnak és erős kézzel vezeti őket.
Ez a rész egy igazi bosszú történet első része volt, mert biztos vagyok benne, hogy nem csak a kiborgban maradt tüske, hanem az Őrzőben is. A szétválás a bevásárlóközpontban rossz ötlet volt, sajnos, meg is lett az eredménye. Sokat kell még csiszolni a csapat összhangján, mert az Omega Különítmény most jóval összeszedettebbnek tűnik.

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2018. Január 1., 21:55 »
Kedves Molzo!

Nagyon szépen köszönöm 2017-es évi munkáidat, képregényeidet, mindig örömmel nézem újdonságaidat!
Várom a 2018-as évi munkáidat is. :)

Sok Boldog Gazdag Új Évet Kívánok, Molzo úrnak és olvasóinak is!

Üdv, Pepea

grrrgo79

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: 2019. Július 15., 19:34 »
De éreztem mikor kell feljönni az oldalra  :P

(Köszi az új részt!)