Szerző Téma: Mennydörgők  (Megtekintve 13463 alkalommal)

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Mennydörgők
« Dátum: 2013. Július 8., 08:40 »
Sziasztok!
Molzo ismét nagyon jó képregényt honosított, klassz! Örülök, hogy van fórumja, meg is lepődtem! :)
Éljen Chronopolis!  ;D

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Mennydörgők
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 11., 19:11 »
Üdv! Köszönöm a Mennydörgők 54-58.számokig,Molzo!
Fúú,de rég jártam itt.Részben azért,mert sokáig nem tudtam feljönni a fórumra véleményezni,de már látom,hogy megoldódott ez a probléma.
Ami az utolsó négy számban történt az valami félelmetes,brutális!Tényleg úgy hullottak a hősök,mint a legyek Graviton keze álltal.Csak ámultam-bámultam.Megkockáztatom,hogy az eddigi legjobb történeteket olvastam a Chronopolison a Mennydörgők által.
Nagyon várom a folytatást!!!

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 22., 08:59 »
Szia Molzo!
Nekem nagyon tetszik a képregényt, tényleg jól választottad az honosításhoz! :)
Főleg legjobban tetszik nekem képregény után "forgatókönyv", bámulatos, komolyan mondom, legalább már tanulható ebből, ha én is szeretném forgatókönyvet írni.  :D
Köszönöm, hogy megcsináltad Mennydörgőket. :)

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 25., 21:13 »
Mennydörgök 48-tól 59-ig.: Hihetetlen, hogy ebbe az egész szakaszban mennyi szereplők és mellékszálak voltak a történetben, amik végül el lettek varrva. Fabian Nicieza tényleg jól írta eddig a történetet. :)
És persze érdekes, hogy mennyi változásokon estek át. Pl. még a Mennydörgök csapat felállása is más lett. Az Életfogytiglan különszámban még végül kiderült, hogy az egykori Mennydörgöknek milyen más lett az életük.
Az 50-ben volt is említve van a D Polgár és a D-Zászlóalj minisorozat, ami tudtommal magyarul nem olvasható. És persze az nem teljesen az M-Dörgökhöz van köze.
Ebbe a sorozatba meg részben volt utalás Kang, a hódítóról, ami a Bosszú Angyalai v3-as sorozatban volt. Bár az is érdekes, hogy itt most Kang helyett Graviton ellen harcoltak.
Jó volt elolvasni ezeket a képregényeket.
Kíváncsian várom a folytatást! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2013. Augusztus 7., 10:27 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 59-60.részt,Molzo!
Az 59.részben a rajzolónak remekül sikerült visszaadni a történetíró elképzeléseit.Tényleg az lett elkészítve amit az író kért.
A régi Zemó Báró és a bagázsa nagyon komoly zűrzavart ígér!!
60.rész: Így kicsit érthetőbb lett a végére,hogy hol a csudában is vannak a Mennydörgők.Nem semmi fordulat.A végeképtől meg leesett az állam..Nagyon várós a folytatás!!!!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2013. Augusztus 14., 11:03 »
Mennydörgők 60.

Szép kis káosz lehet az ellenföldön. Azért a hősök viselkedése és Amerika között van egy kis párhuzam: elmennek egy idegen helyre, háborúznak, elvileg győznek, de nem fejeznek be semmit, majd otthagynak mindent a sorsára bízva.

Hm.

Az ottani Mennydörgők nagyon brutál kinézetűek, de könnyen leszerelhetőek egy kis mellébeszéléssel. Érdekes, hogy Zémó itt is milyen arrogáns. A 616-os Föld Zémója hallhatatlan? Képes test nélkül is élni? Gondolom, majd az ellenföld Zémójának a teste kell neki.

Köszönet a honosításért!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2013. Szeptember 3., 10:29 »
Mennydörgők 61.

Ej, de ki voltam már éhezve folytatásra!
Szerelő trükkje, ahogy megpróbálja rávenni Zémót, hogy maradjon a tech-pakkjában, amíg a Földre érnek rafinált, de a báró sem most lépett le a falvédőről. Mindenesetre Ebersol szépen tovább terelte a témát.

Löket tényleg túl sokat szövegel. Általában a korához képest komoly kérdéseket feszeget, és bonyolult dialógusokat ad elő, de néha olyanokon ütközik meg, hogy az emberek ölni tudnának a vízért? Mintha a másik Földön ilyen nem fordult volna elő.

Ha Szerelő ötlete rafinált volt, akkor Mokaszinkígyóé brutális. Csak azt nem értem, hogy mégis mit gondolt? Szépen sorban lerágja mindenki karját és nem ébred fel senki? Végül lerágta volna a saját karját is, hiszen azon is volt nyomkövető? Nem az észől híres a fickó.

Köszönet a honosításért!

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2013. Szeptember 17., 10:12 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 61-62.számát,Molzo!
61. Azért Zémót nem lehet ilyen könnyen rávenni.Nem is vártam volna ettől a karaktertől.De nem volt rossz próbálkozás a Szerelő részéről.Az,hogy melyik testbe akar beköltözni a báró igen figyelemreméltó és jogos :P Kíváncsian várom,hogy alakul ez részlet!Mokaszinkígyó pedig tényleg elég béna ötlettel állt elő a békjók levételével kapcsolatban.
62.Hmm,lehet,hogy félreértettem Henrich melyik testbe is akart költözni.Löket megint a csapat lelkiismerete volt.Zemó tényleg azt hiszi,hogy megzabolázhatja az általunk ismert Mennydörgőket?Nagyon kíváncsi leszek a csapat reakciójára a következő részben!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2013. Szeptember 18., 11:54 »
Mennydörgők 62.

Az Ellenföld Mennydörgői csúnyán leszerepeltek. Szerelő egymaga lóvá tette őket, és komoly szerepet játszott a kiiktatásukban. Ebersol szerintem sokat fejlődött. Régebben nem volt az a harcos alkatt, ezt Zémó szóvá is teszi. Emlékszem, hogy legtöbbszőr a szerkentyűi végezték el helyette a melót, most viszont azok segítségével ő maga lép akcióba.

Ami Zémót illeti, az egyetlen érve Karlaék felé az lehet, hogy nem tudnak az Ellenföldről elmenekülni. Ami nem is különbözik annyira a másiktól, Németország és a Zémó család itt is ugyanolyan.

A következő részben csak Sólyomszemékről lesz szó? Jó, mert nagyon hiányoltam őket ebből a füzetből.

Köszönet a honosításért.  :)

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #9 Dátum: 2013. Szeptember 18., 21:26 »
A következő részben csak Sólyomszem lesz! Csalogány felkutatja őt és azt követően nagy változások lesznek.

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2013. Szeptember 30., 12:46 »
Hatalmas köszönet, Molzo! Mennydörgők #63 nagyon jó történet, ez meguntatatlan sorozat! :) Várom már új részeket, tudom 2 hét múlva lesz. :D

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2013. Október 1., 10:52 »
Mennydörgők 63.

Ha lehetne szavazni, hogy melyik volt eddig a legjobb borító a sorozat életében, akkor én erre tenném a voksomat. A füzet elején teljesen felturbózták mimit. Vagány szerelés, tanga, kicsit megnövelt dekoltázs, csak ámultam.

A múlt részből hiányoltam a Sólyomszem vonalat, most megkaptam és meg vagyok vele elégedve. Clint újra lilában, a társai pedig a rács - vagyis a szonika - mögött. Kicsit gyorsan legyőzték őket, valamivel nagyobb bulira számítottam, de kárpótolt érte Mokkaszinkígyó bepöccenése.

Ciklon feltünése csak még jobban bonyolította a szálakat, meglátjuk, mi fog ebből kisülni.

Köszönet a honosításért!  :)   

wild

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2013. Október 2., 16:13 »
Eléggé el lett rajzolva a Magyarország térkép.. :D

A honosításért köszönet. 8)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: 2013. Október 3., 11:02 »

Muszáj volt, hogy a többi meseország elférjen mellete.  :D
Azért jó volt látni a Hungary nevet a térképen, és Debrecen is ott van, csak nem írták helyesen.  ;D

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2013. Október 7., 10:15 »

Muszáj volt, hogy a többi meseország elférjen mellete.  :D
Azért jó volt látni a Hungary nevet a térképen, és Debrecen is ott van, csak nem írták helyesen.  ;D
Tényleg nem is vettem észre, ja de jó, örülök, hogy ott születtünk. :D