Szerző Téma: Mennydörgők  (Megtekintve 13467 alkalommal)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Mennydörgők
« Válasz #15 Dátum: 2013. Október 20., 17:20 »
Mennydörgők 64.

Ebben a részben nekem Zémó és Holdkő élcelődései tetszettek a legjobban. Karla szemtelenül már csak Helmutnak szólítja Zérót, semmi báró vagy parancsnok. Egyértelműen félti a vezető pozícióját a csapatban.
Zémó még a végén jófiú lesz? Na, ezt nem hiszem.

A Karmazsin Kámzsának világuralomra törő tervei vannak?
Azért ez így elég merész. Ha belegondolunk, hogy kikkel kéne felvennie a versenyt: Fátum, Mandarin stb. akkor egy ütősebb csapatra lenne szüksége.

Köszönet a honosításért!  :)

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2013. Október 24., 10:25 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 63-64.részét,Molzo!
63. Csalogány nem kicsit vitte túlzásba a dohányzást ebben a részben,holott állítása szerint nem is szereti ;D Rendkívül szexisen volt ábrázolva ami igencsak jól áll neki.Magyarország tényleg elég furán lett feltüntetve nem létező országok között. :D
64.Hmm,tényleg fura Zémót a jóságos megmentő szerepben látni.De talán ez lesz neki a kihívás.Úgy is szereti magát nehéz kihívások elé állítani.Új Mesterbűnözők a színen! Nagyon várós a folytatás!!!

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2013. Október 29., 09:09 »
Ismét nagyon jó Mennydörgők c. képregény, tényleg ez a legjobb sorozat Chrono-n! Lájk! :)
Megunthatatlan sorozat! További jó munkát kívánok, és várok új részeket is. Mert nekem nagyon tetszik!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2013. Október 31., 14:07 »
Mennydörgők 65.

Érdekes volt Sólyomszem szemszögéből olvasni ezt a történetet. Végig tudtam, hogy Karla-hoz szól, de mivel őt halottnak hitte, már arra gondoltam, hogy naplót ír.

Lehet, hogy Ciklon egy bűnöző, de van benne tartás. Legalábbis több, mint a társaiban. Persze, lehet, hogy ő csak jobban ismeri a Kámzsát és fél a bosszútól.

Gyapjas lepke?  :D Az egyik legviccesebb szuperbűnöző név amivel találkoztam. Emlékszem, annak idején Kaine viccelődött a Sündisznón, hogy "Fussunk, támad a Sündisznó!". Na, ez Gyapjas lepkével még viccesebb.

Köszönet a honosításért.  :)

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2013. November 11., 12:19 »
Szia Molzo!
Van egy bubi, ami elgépelted, kijavítanád?
Ha igen, 15. oldalon, Szerelő bubija: "Nyuogdtan..." -> "Nyugodtan..." Előre is köszönöm!
Amúgy nekem nagyon tetszik Mennydörgők, érdekes csak Löketről van szó, de valójában kinek akarta volna küldeni elektronikus levelet? Kőszén-nek?
Üdv, Pepea

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #20 Dátum: 2013. November 11., 22:20 »
Köszi, javítottam.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: 2013. November 12., 14:18 »
Mennydörgők 66.

Fura volt, hogy a füzet elején több oldal is arra ment el, hogy a sorozatban eddig történteket vázlatosan felelvenítették. Szerintem Löket Kőszénnek akart írni, aki ugye meghalt, de a lány várja, hogy feltámadjon, ahogy az a hősöknél lenni szokott. Érdekes, hogy a 65. számban Sólyomszem írt levelet az általa halottnak vélt Karla-nak. Aki a kezdeti szemtelenkedések után jóba lett Zémóval?

Remélem, nem lesz több köztük.  >:(

Köszönet a honosításért.  :)

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2013. November 13., 11:07 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 65-66.részét,Molzo!
65. Érdekes látni az új bűnöző arcokat.Mint például a Gyapjas Lepke nevezetű hölgyeményt.Tényleg röhejes neve van :D
Növényember képessége,hogy növényi baktériumokat képes növeszteni az ellenfele testében most nyűgözött le igazán.Clint tényleg odavan Karlaért.Kíváncsi leszek,hogy mi lesz ha újra viszontláthatják egymást..egyszer.
66.Tyűű,valóban izzana a levegő Karla és Zémó között?!Végülis pszihiáter,csak tudja mit gondol,érez.Azért a történet szempontjából egy esetleges visszatéérésnél ez igencsak megdobná az eddig is kiváló színvonalat.
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: 2013. November 25., 11:34 »
Mennydörgők 67.

Férfigyilkos felvette az Amazon nevet? Mit fog szólni ehhez Jennyfer, ha megtudja? Nem semmi - mellrengető  - bunyó lenne, az tutit.   ;D

Gyapjaslepke otthagyta egy klub vezetését csak a hecc kedvéért? Nem lehet egy észlény, az biztos. Azonban a szerelése miatt maradhat.

Végre lelepleződött a Karmazsin Kámzsa. Szépen szétszórta a híres Vad Banda 1-2 tagját, és még Sable-t is simán elkapta.
Bár a sztori végén Rétihéja leejtette Sólyomszemet, de lesz itt még szerintem egy kis meglepetés.

Ha döntenem kéne, hogy a Sólyomszem vagy az Ellenföld vonal-e az izgalmasabb-élvezhetőbb, akkor nehéz dolgom lenne. Bár valószínűleg az előbbi mellett döntenék.

cardas

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2013. November 28., 22:47 »
Üdv!
Elkezdtem olvasni a sorozatot, jelenleg a 12. résznél tartok. Eddig nagyon tetszik a történet, és sok lehetőséget rejt magában ez a különös csapat. Kíváncsi vagyok, hogy mik várnak még rám az elkövetkező részekben :D

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: 2013. December 10., 00:46 »
Hello!
Kis elgépelését szeretném kijavítanád:
20. oldal első kép 3. bubi: -- neki l"eg"alább harminc kell.
Tényleg nagyon jó képregény, csak furcsa "új" Holdkő. :)

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #26 Dátum: 2013. December 11., 11:39 »
Köszi, javítottam.
Egyébként, az eredeti kiadványban is bakiztak. A címhez ugyanaz került, mint az előző számban! Kinyomoztam, hogy mi lehetett a címe eredetileg és azt is javítottam.

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2013. December 12., 09:38 »
Köszi, javítottam.
Egyébként, az eredeti kiadványban is bakiztak. A címhez ugyanaz került, mint az előző számban! Kinyomoztam, hogy mi lehetett a címe eredetileg és azt is javítottam.
Köszönöm, hogy kijavítottad!  ;) Nem is gondoltam volna, hogy "Mennydörgők" új felirata van, én régi felirata jobban tetszik, mint most, elég furcsa, aki kitalálták újakat. :)

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #28 Dátum: 2013. December 13., 10:57 »
Mennydörgők 68.

Végre volt időm elolvasni az új részt a szokásos ünnepek előtti rohanás közepette.

Bloch-nak nem lehet könnyű ezt feldolgozni, egyértelmű, hogy a Holdékkkő irányította. Kérdés, hogy Karla képes lesz-e uralni?
Tetszett, ahogy az emberek pletykáltak a hősökről. Van, aki szerint Ebersol helyes?  :D

Holdkő új szerkója nagyon vagány, de a megnövekedett ereje mintha a személlyiségét is megváltoztatta volna. Komorabb és fenyegetőbb lett, mint régen, ez előbb-utóbb Zémónak is fel fog tünni. Hm, a történet végén az Löket ellenföldi alteregója lett volna?

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2013. December 23., 15:16 »
Mennydörgők 69.

Igazi Mákvirág találkozó volt ez a rész. Csalogányéknak nagy fegyvertény, hogy a vezetőjük nélkül is tudtak nyerni. Akinek a sorsa izgalmasan alakul.

Érdekes volt, mikor Csalogány és Amazon-Férfigyilkos lelkiismerete csatázott egymással. Melissa most bizonyította igazán, hogy mekkora fejlődésen ment keresztül.

Talán ebben a számban láttam a legjobb rajzokat a karmazsin Kámzsáról. Azt is jobban megnéztem volna, mikor Gombolyag lehámozta róla a ruháját.  :P

Ezúton kívánok kellemes ünnepeket az oldal honosítójának és olvasóinak!   :D