Szerző Téma: Mennydörgők  (Megtekintve 13462 alkalommal)

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Mennydörgők
« Válasz #30 Dátum: 2014. Január 3., 08:43 »
Búék! Köszi a Mennydörgők 67-69.részekig,Molzo!
Holdkő eddig sem volt gyenge,de most a megnövekedett erejével..hmm.. Kíváncsi leszek Zemo,hogy reagál erre.A 69.részben Vízember elszívó ereje új volt nekem.Érdekes,hogy más-más írók milyen új potenciális képességekkel tudnak felruházni már meglévő hősöket illetve bűnőzőket.Régebben a Növényemberen jókat kuncogtam,de most benne is látom az igazi erőt,hogy milyen félelmetes tud lenni.
Várom a folytatást!!!

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: 2014. Január 6., 09:19 »
Molzo!
Először: Sok Boldog Új Évet Kívánok, és gazdag képregényekben is! :)
Másodszor: Új év első képregényet felraktad, és csodásan olvastam, nagyon izgalmas ez a képregény, én is gondolkoztam, hogy te hogy fenében tudsz választani király illetve kíváló sorozatú képregényeket választottad magadnak és meg is csináltad magyarul! Tényleg nagy ász vagy! "NAGY LÁJK" :)
További új évben is sok-sok jó képregényeket várom már! :)
Üdv, Pepea

gabo

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2014. Január 6., 15:58 »
Köszi az újabb Mennydörgők részt! Szeríntem az összes honosító oldalt figyelembe véve ez a legkirályabb sorozat! De ahogy látom a foglalás csak a 75-dik számig tart? Utánna már nem is honosítjátok?? Köszi az eddigi részeket!

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #33 Dátum: 2014. Január 6., 23:50 »
Azért csak a 75-ig, mert ott véget ér a történet.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2014. Január 7., 15:27 »
Mennydörgők 70.

Ha csak felolvasnák nekem a sztori tartalmát és megkérdeznék, hogy ez most könyv vagy film, akkor is egyből azt vágnám rá, hogy ez egy képregény.  :D

Alternatív Föld, elszabadult energia viharok, halott emberek emlékei, entitánsok: bevallom, hogy többször is végig gondoltam, miről is szólt ez a rész pontosan, illetve, hogy mi volt a fő probléma, de végül sikerült megrágnom, lenylenem és emésztenem. Igazi Ellen-Földes történet volt. A vége pedig már megint olyan, hogy alig bírja az ember kivárni a következő részt.

Köszönet a honosításért!  :)

gabo

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: 2014. Január 7., 21:04 »
Köszi! És 75 után miről szólnak? Azokat már nem érdemes honosítani?

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2014. Január 13., 21:01 »
Mennydörgök 60-70.: Ebbe a hosszú sorozatban gyorsan felpörögnek és haladnak az események. És több szereplők is felbukkantak, akik szintén "Mennydörgökké" váltak. Pl. Növényember vagy más néven Feketetőzeg, akiről kiderült, hogy szó szerint növényekkel van kapcsolatba.
Zémó báró is visszatért. És érdekes, hogy a Hősökké válni szakaszban egyik részben az ellenföldön levő Mennydörgökről szól, a másikon pedig Sólyomszem. A D Polgár szál pedig úgy néz ki itt félbemaradt, de ott van utalás, hogy ez a D Polgár minisorozatban lesz. Arról mit érdekes tudni? És az is lesz olvasható magyarul?
A Mennydörgök 75-ös utániakról az engem is érdekelne, hogy miről szólnak. Bár a borítók alapján egyből látszik, hogy nem is a Mennydörgökről szól az a történet, ami a 75-től a 81-ig ment.
Ezer köszönet érte Molzonak! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: 2014. Január 20., 14:16 »
Mennydörgők 71.

Már a 69. rész végén sem értettem, hogy mitől olyan magabiztos Dugan az emberei sikerében? A Kámzsának nem mertek nekiugrani, de a csata után megjelentek learatni a babért. Végül is a húzása majdnem bejött Csalogány csapattagjainak mentalitása miatt. Meg sem fordult a fejükben, hogy nyerhetnek, inkább rögtön felvették a nyúlcipőt.

Sólyomszem aztán szépen gatyába rázta a team-et és Dugan is megtanulta a leckét. Gondolom, Fekete Tőzeg élve hagyta Vízembert. 

Gombolyag: Nyammm.  :-*

Köszönet a honosításért!  :)

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #38 Dátum: 2014. Január 20., 21:39 »
Gomybolyag is a 'szeretkezz, ne háborúzz' elvet vallja. :D

gabo

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #39 Dátum: 2014. Január 27., 17:46 »
Mennydörgők 71: Ez a rész is nagyon tetszett, Sólyomszem és "csapata" jól nyomják! Kíváncsi vagyok ki az aki a végén megjelent! Egy észrevétel: A 70-dik rész fájl listájánál a 71-dik részét adja ki! Köszi a honosítást!

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #40 Dátum: 2014. Január 28., 08:38 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 70-71.részét,Molzo!
70. Kicsit fura volt ez a rész..A végén pedig jól láttam,hogy az U betűs fazon tűnik fel?! Ez nagyon izgalamassá teszi az eseményeket!  :D
71.Tetszett ez az epizód is.Hmm,Sólyomszem bármelyik csapatot gatyába tudja rázni.Ohh,ez a Gombolyag.. :P
Kíváncsi leszek,hogy a végén ki tűnik fel!!!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #41 Dátum: 2014. Február 19., 09:00 »
Mennydörgők 73.

Még mindig nem szoktam meg, hogy a két csapat történetei váltogatják egymást. Bár így visszagondolva az utóbbi részekre van pár hasonlóság a 2 szál között. Másik dimenziók, kozmikus viharok, energia kitörések, fekete és fehér lyukak, néha csak kapkodom a fejem és próbálom értelmezni a veszélyes szituációkat, amikbe hőseink belekeverednek.

Nem tudom, ki lehet Sólyomszemék új ellenfele, de engem az utolsó oldalon látott fegyver egy II. Világháborús német kézifegyverre emlékeztet. Persze, ugyanígy lehet valami sugárpisztoly is.  :D

Köszönet a honosításért!   :)

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: 2014. Február 21., 16:43 »
Nagyon szépen köszönöm sok-sok mennydörgőket, jó volt olvasni. Tényleg ez az egyik legjobb képregény sorozata! :)

SithLord

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #43 Dátum: 2014. Február 28., 08:23 »
Üdv! Köszi a Mennydörgők 72-73.számát,Molzo!
72. Ezek szerint ezt benéztem és nem az Ultron volt! :D Hmm,Zemó mindig is egy számító fazon volt.Ezt most is bebizonyítja.
73.Clint tényleg jól összehozta  ezeket a bűnözőket.A végén akit átjött az csakugyan egy II.világháborús Luger pisztolyra hajazó fegyvert tart a kezében.Kíváncsi leszek,hogy ki az!!!
Várom a folytatást!!!

Blue S

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #44 Dátum: 2014. Március 18., 08:29 »
Bocsi Molzo, de nem tudom letölteni a 74. számot. OK. nyápic vagyok  :), de akkor is 404-es problémát ír ki a böngésző.