Szerző Téma: DC  (Megtekintve 4802 alkalommal)

cataclysm

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
DC
« Dátum: 2013. Július 15., 06:49 »
Azt szeretném kérdezni, van-e még esély arra, hogy az oldalon folytatódnak a DC sorozatai? Elsősorban a JLA-ra és a Végtelen Világok Krízisére gondolok!

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
Re:DC
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 15., 21:24 »
A JLA fordításai megvannak, csak jelenleg nincs beíró. A Végtelen Világok Kríziséhez se fordító, se beíró. De a JLA folytatódására elég jó esélyt látok, csak előbb fejeződjön be a III. világháború története.

cataclysm

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 15., 22:23 »
Ha a JLA folytatódna, már az is szuper lenne! :D A Végtelen Világokat sajnálom, pedig ha jól tudom, már csak három rész lett volna hátra a történetből! :'(

Pepea

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 16., 09:54 »
Ha a JLA folytatódna, már az is szuper lenne! :D A Végtelen Világokat sajnálom, pedig ha jól tudom, már csak három rész lett volna hátra a történetből! :'(
Van folytatása Végtelen Krizis, csak én vagyok beíró, mind megvan 3 fordítása. Csak idejem nincs, de szeretném befejezni azokat is, ha eljön az időm. ;) Nem is ígérem, hogy mikor lesz... csak biztos meglesz mind 3 része. :)

cataclysm

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 16., 14:28 »
 :DAkkor türelmesen várok!! :)

mutkacsaba

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2014. Január 26., 18:45 »
Lehet tudni valamit arról, hogy mikor lesz olvasható a Végtelen Világok Krízise maradék 3 része. Szeretném elolvasni, de így nem kezdenék bele egyenlőre. Köszönöm előre is!

cataclysm

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2014. Május 5., 06:28 »
KÖSZÖNÖM A JLA-T! :) Már kezdtem lemondani róla! Remélem hamarosan folytatódik! 8)

talgaby

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2014. Május 6., 20:44 »
A 60. részig leadtam a szövegkönyveket, részemről addig ment a fordítás. Molzo láthatóan megtalálta a digitális szkeneket, szóval sok akadálya nem lehet. Utánam meg gondolom úgyis átveszi a fordítást is.

JxOxExY

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2014. Június 9., 22:09 »
Köszi szépen az új JLA-t. Nagyon kafa lett a lezárás!!

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2014. Július 13., 20:30 »
JLA 40-42.: Jó volt elolvasni ezeket is. A harmadik világháború végül befejeződött. Hű, de jó sok szuperhős vendégszereplők is voltak. És aztán minden le van zárva.
A 42-es meg szintén érdekes volt. Egy részes történet. A végén volt is egy jelenet(azokról a fura lényekről), ami hasonlított Superman eredetére is.
Az információm szerint úgy tudom, hogy a JLA 43-46-os számok nálunk meg fog jelenni nyomtatásba. Akkor azok ki fognak maradni?
Ezer köszönet érte Talgaby-nak és Molzonak! Jó volt elolvasni a JLA képregényeket!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

molzo

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profil megtekintése
    • CHRONOPOLIS
« Válasz #10 Dátum: 2014. Július 14., 11:28 »
Az információm szerint úgy tudom, hogy a JLA 43-46-os számok nálunk meg fog jelenni nyomtatásba. Akkor azok ki fognak maradni?
Igen.

cataclysm

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2014. Július 30., 06:37 »
Köszi! Továbbra is ez a kedvenc sorozatom itt! :D

keildavid

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2015. Június 30., 21:35 »
JLA 47-58.: Mark Waid érdekes történeteket írt, mert néhány részes, mégis folyamatos. Pl. 47-49-ig, majd 50-54-ig, végül pedig 55-58-ig. És minden történet befejezése után van egy utalás, hogy folytatjuk. Az 58-as pedig úgy látom, ezzel egy kerek egész történet befejeződött.
Ezer köszönet érte!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

avenger

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: 2015. Július 11., 11:09 »
Köszönöm Smiley-nak, Zaj-nak, Kendrának, Trollnak, Peter P-nek, Molzonak és Talgabynak a JLA 1-11. részeket!
JLA 1-4: A rajzok jók, szuperhősösek, illik a képregényhez. A Marsiak is jók voltak. Nem jöttem rá, hogy kik ők valójában.
5. szám: Ez is egy jó füzet volt. Superman mitől lett kék?
6-7. Ez az angyalos történet is jó volt.
8-9: Nagyon szeretem az alternatív világokat, ez egy kicsit ilyen volt.
10-11: Eddig szerintem ez a legjobb, várom a végét! Van benne Lex Luthor, Metron, benne vannak Joker elméjében.

avenger

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2016. Február 22., 16:49 »
Sziasztok!

Ismét olvastam pár JLA-t: 36-41: III. Világháború. Tetszett nagyon, a rajzok is rendben voltak, a végét mintha kicsit elkapkodták volna, nem rossz, de lehetett volna jobb is. Köszönöm a honosítást!

42: Nem sokat vártam ettől, de egész jó volt.
47: Ezt a füzetet nagyon élveztem. Arról hogy Batman kilépett gondolom a saját füzetében volt róla szó.

Az előzőeket még jó régen olvastam.